Трансформаційна психологічна гра «Колесо Життя»

Трансформаційна психологічна гра “Колесо Життя”- це ефективний психотерапевтичний інструмент, який  першим був створений в Україні ще у 2012 році та з того часу широко використовується  професійними  психологами та психотерапевтами по всьому світу.  

За відгуками попередніх учасників даної гри, з’ясовано, що  участь в одній трансформаційній психологічній грі “Колесо Життя” заміняє  до п’яти років  життєвого досвіду з набивання власних “шишок” та формує глибоке розуміння того, як влаштоване Життя і що з цим робити далі.  

Гра “Колесо Життя”  тільки для думаючих, відповідальних та тих, хто розуміє, що настав час вибиратися з тих життєвих труднощів, які накопились останнім часом. Дана гра служить ефективним засобом соціалізації та адаптації до обставин життя, нейтралізації стресових навантажень та ефективним засобом психологічного оздоровлення.

Гра  пройшла апробацію та рекомендована президією та експертною комісією з апробації Східноукраїнської Асоціації арт-терапії для практичного застосування у психологічному консультуванні.

Формат проведення – offline
Дати проведення – 06.05.2024, 13.05.2024, 14.05.2024, 15.05.2024
Тривалість гри – до 4 годин
Кількість учасників– до 10 осіб
Вартість – 50 €
Запис та додаткові запитання: @Assistant_Catharina_psy

За Вашою потребою можливий індивідуальний формат проведення гри.