Анонси подій

Трансформаційна психологічна гра «Колесо Життя»

Трансформаційна психологічна гра «Колесо Життя»

Трансформаційна психологічна гра “Колесо Життя”- це ефективний психотерапевтичний інструмент, який  першим був створений в Україні ще у 2012 році та з того часу широко використовується  професійними  психологами та психотерапевтами по всьому світу.  

За відгуками попередніх учасників даної гри, з’ясовано, що  участь в одній трансформаційній психологічній грі “Колесо Життя” заміняє  до п’яти років  життєвого досвіду з набивання власних “шишок” та формує глибоке розуміння того, як влаштоване Життя і що з цим робити далі.  

Гра “Колесо Життя”  тільки для думаючих, відповідальних та тих, хто розуміє, що настав час вибиратися з тих життєвих труднощів, які накопились останнім часом. Дана гра служить ефективним засобом соціалізації та адаптації до обставин життя, нейтралізації стресових навантажень та ефективним засобом психологічного оздоровлення.

Гра  пройшла апробацію та рекомендована президією та експертною комісією з апробації Східноукраїнської Асоціації арт-терапії для практичного застосування у психологічному консультуванні.

Формат проведення – offline
Дати проведення – 06.05.2024, 13.05.2024, 14.05.2024, 15.05.2024
Тривалість гри – до 4 годин
Кількість учасників– до 10 осіб
Вартість – 50 €
Запис та додаткові запитання: @Assistant_Catharina_psy

За Вашою потребою можливий індивідуальний формат проведення гри.

Психологічна коучингова бізнес гра «Успішні рішення»

Психологічна коучингова бізнес гра «Успішні рішення»

Гра передбачає просування ігровим полем для отримання чіткої стратегії дій у конкретному фінансовому питанні. Гра створена у дуже зручному форматі коуч-стратегій, які дозволяють допомогти будь-якій людині просунутися на шляху до своєї мети, прояснити мету, підняти мотивацію та побудувати конкретний план дій. Ця гра приймає запити пов’язані з бізнесом, кар’єрним зростанням, взаємодією з партнерами та процвітанням в цілому.

Гра створена на основі класичного коучингу, квандранта грошового потоку Роберта Кіосакі, піраміди логічних рівнів Роберта Дітлса та основних законів кармічного менеджменту Майкла Роуча. У грі ви самостійно просуваєтеся у власному фінансовому запиті.

Гра рекомендована для використання з клієнтами віком від 18 років. Пройшла апробацію та рекомендована президією та експертною комісією з апробації ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» для практичного застосування.

Формат проведення – online
Дата – 20 грудня 2023 року
Тривалість гри – 2-3 години
Кількість учасників– 6-8 осіб
Вартість – 50 €
Запис та додаткові запитання: @Assistant_Catharina_psy

За Вашою потребою можливий індивідуальний формат проведення гри.

Дорога в майбутнє залежить від ухвалених тобою рішень сьогодні.

Інтервізорський артель

Інтервізорський артель

Інтервізійна група "Інтервізорський артель"

Онлайн
З 16 січня 2024 року, по понеділках, кожні 2 тижні

Група відкрита для практикуючих гештальт-терапевтів, а також психотерапевтів інших модальностей, які мають стійку практику та у яких є потреба в професійній підтримці, а також інтерес до розбору кейсів та обміну досвідом.

Участь в інтервізорській групі дасть Вам змогу розвинути свій професійний світогляд, отримати підтримку і визнання від колег, а також можливість створити та бути в адекватній спільноті. Наша група надасть Вам унікальну можливість поглибити свої знання, розширити коло спілкування, а також екологічно отримати зворотний зв’язок від досвідчених колег. Тому Ви зможете підвищити свою кваліфікацію як психотерапевта, завдяки збільшенню вашої здатності бачити, усвідомлювати й аналізувати феномени клієнта, а також інтервізорський артель сприяє визначенню своїх особливостей та психотерапевтичного стилю.

Тривалість групи – 3 години
Кількість учасників та учасниць – 8-10 осіб
Вартість – 30 €
Запис на групу за попередньою співбесідою: @Assistant_Catharina_psy